Animator zabaw
Moc atrakcji i radości to gwarantuje nasz zespół animatorów. Uśmiech dziecka to dla nas najlepsza rekomendacja udanej zabawy. Kochamy to co robimy dlatego robimy to najlepiej jak tylko można. Dmuchany zamek, basen z piłeczkami, chodzące maskotki, wata cukrowa i beztroska zabawa to piękne wspomnienia z dzieciństwa i my je zapewniamy!
Wynajem strojów
Szafa Pełna Fantazji to miejsce dla dzieci i dla dorosłych. Znajdziesz tu wszystko co tylko potrzebujesz na bal karnawałowy, Halloween, jasełka, przedstawienia, babski comber, urodziny tematyczne. Mamy ponad 500 strojów i dodatków idealne również do fotobudki. Stań się kim chcesz. Przenieś się do świata fantazji.
Kącik malucha
Idealne miejsce dla dzieci w wieku od 0 do 3 lat. Fantastyczny plac zabaw na Twoim weselu, urodzinach lub festynie. Miejsce, gdzie wszystkie maluchy mogą bawić się beztrosko w bezpiecznych warunkach. Basen z piłeczkami, klocki mega cegły, kącik plastyczny wszystko razem w jednym miejscu.

Kim jesteśmy

animator Dorota

Mam na imię Dorota. Prywatnie jestem mamą dwóch fantastycznych i żywych chłopców.
W momencie, gdy pojawili się w moim życiu wiedziałam, że nareszcie jestem spełniona i znalazłam swojej miejsce.
Od zawsze w duszy „grały” mi dzieci, kontakt z nimi nie tylko dawał mi wiele radości i satysfakcji ale uczył kreatywności, cierpliwości i szybkości reagowania w różnych sytuacjach. Wiedziałam, że jako mama chciałbym zapewnić im tylko kolorowe dni i by każdego dnia zasypiali z myślą, że to był „superancki dzień”
Dlatego postanowiłam założyć firmę Animator Zabaw Dla Dzieci Dorota Bernacka i zrobić co tylko można by Twoje dziecko zasnęło dziś z myślą, że dzięki Twojemu zaproszeniu mnie na jego urodziny to był naprawdę „superancki dzień”

Nie pojawiłam się w świecie dzieci z dnia na dzień, aby stać się animatorem przeszłam odpowiednie szkolenia, które dały mi umiejętności i kwalifikacje do prowadzenia zajęć animacyjnych nie tylko w naszym kraju, ale również poza jego granicami.
Jednak na tym nie poprzestaje i bez przerwy poszukuje nowych inspiracji, kursów, szkoleń i innych form rozwoju, tak by dla Twojej pociechy nigdy nie zabrakło mi energii, kreatywności i mocy do zarażenia go pozytywną energią.

Każda mama ma super moce, każdy tato to super bohater, ale tak jak każdy nawet najlepszy, najmocniejszy, najszybszy i najsprytniejszy bohater tak i rodzice potrzebują swojego pomocnika. Więc oto jestem JA. Gotowa do pomocy przy organizacji najlepszych urodzin, fantastycznej imprezy rodzinnej, wyjątkowej komunii, niezapomnianego wesela ale również moc atrakcji podczas eventów pikników i festynów.

Możesz na mnie liczyć i na mnie polegać.

Dla nas najważniejszy jest uśmiech dziecka, zarówno mojego jak i Twojego.

Czekamy na Ciebie i Twój telefon.
Najbardziej szalony pomysł Twojej pociechy na urodziny- uwierz -z nami to naprawdę może się udać 🙂