Kącik malucha

Kącik Malucha

Tylko u nas jest mozliwość wynajęcia na wesele, komunie, urodziny, festyn lub piknik kącika malucha. Z myślą o naszych najmłodszych podopiecznych wyższliśmy na przeciw ich wymaganią i oczekiwanią rodziców tworząc niepowtarzalney w animacji kącik dla njmłodszych. Nasz kącik malucha to idealne miejsce dla każdej pociechy w wieku od 0 do 3 lat.

W śród atrakcji jakie czekaja na dzieci możemy wymienić:

  • Basen z 1500 kolorowymi piłeczkami idealny dla każdego dzieciaczka do nurkowania i baraszkowania beztrosko.
  • Kącik plastyczny z drewnianymi stolikami i krzesełkami, gdzie kolorowe mebelki w Myszke Miki i Psi patrol pozwolą małym artystą na tworzenie nipowtarzalnych dzieł sztuki.
  • Podłoga zabezpieczona kolorowa piankowa matą daje dziecia poczucie miękkości i zapewnia bezpieczeństwo.
  • Klocki mega cegły to bezpieczne klocki często spotykane na salach zabaw, teraz mogą pojawić się na twoim weselu w formie dodatkowej atrakcji dla najmłodszych gości. Zestaw klocków do kolejny element naszego Kącika Malucha.
  • Tunel animacyjny pozwala małym odkrywcą na chowanie się i czołganie, czyli to co małe Tygryski lubią najbardziej.
  • Zbawki które znajdują się jeszcze w naszym kąciku malucha: puzle, klocki, układanki są przeznaczone dla dzieci w wieku od 0 do 3 lat.

Dzięki Kacikowi Malucha każde nawet najmłodsze dziecko może przenieść się w bezpieczny świat radosnej zabawy bez względu na otoczający go świat i toczącej się dalej uroczystości.

Kącik malucha


Potrzebujesz więcej informacji?

Chcesz uzyskać więcej informacji dotyczącej naszej oferty oraz możliwości zorganizowania wspaniałych urodzin dla dzieci?.
Skontaktuj się z nami!